دنیای بانک:بانک کارآفرین در ​یازده ماهه سال جاری ​۴۱۹ میلیارد ریال ​تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ​پرداخت کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین،این بانک به‌منظور ترویج سنت حسنه ازدواج، از ابتدای سال جاری ۵۲۵ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج معادل  ۴۱۹ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت کرده است.

این در شرایطی است که تا پایان دی ماه سال جاری ۴۶۲ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت شده بود .

مقالات بیشتر:محضر عقد بریانک

از نظر حجم تسهیلات پیش از این و تا  پایان دی ماه  در بانک کارآفرین معادل ۳۶۶ میلیارد و نهصدمیلیون ریال به متقاضیان پرداخت شده بود.

بر اساس این گزارش، تا کنون کلیه متقاضیان تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج، جهت اخذ تسهیلات به شعب عامل بانک معرفی ‌شدند و در حال حاضر تعداد ۱۱۵نفر متقاضی در حال طی کردن مراحل جهت اخذ تسهیلات هستند.

فرآیند دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در بانک کارآفرین به این شرح است؛ هر یک از زوجین به صورت جداگانه باید در سامانه تسهیلات وام ازدواج بانک مرکزی، ثبت نام و کدرهگیری دریافت کنند.

سپس توسط سرپرستی بانکی که در سامانه از طرف شخص متقاضی مشخص شده است، شعبه پرداخت کننده تسهیلات مشخص و برای فرد ثبت نام کننده، پیامک ثبت اطلاعات و شروع مرحله بعدی دریافت تسهیلات ارسال می شود.

در مرحله آخر فرد متقاضی باید به شعبه مراجعه کرده با ارائه مدارک لازم پرونده خود را تکمیل و وام ازدواج خود را دریافت کند.

شایان ذکر است این فرآیند نباید بیشتر از یک ماه زمان ببرد، در غیر این صورت فرد متقاضی باید مجددا ثبت نام کند.


daryaa

انتقاد شدید از رواج پدیده ازدواج سفید

۲۰ اسفند ازدواج و طلاق ثبت نمی‌شود

تراکنش کارتخوان ها مبنای محاسبه مالیات است؟

تسهیلات ,بانک ,ازدواج ,پرداخت ,ریال ,ثبت ,بانک کارآفرین ,الحسنه ازدواج ,سال جاری ,وام ازدواج ,قرض الحسنه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سبز ویلا فالوور ارزان ...Endless !بیایید با هم بیاموزیم راهنما مهاجرت سیستم های اجتماعی مجله ساعت song write معرفی بهترین کانال های عضو گیری سئو عالی